Terug naar alle evenementen

Dwarslopers Lezing | Levensloop EN VRIENDSCHAP

  • Vrije Hogeschool 56 2e Dorpsstraat Zeist, UT, 3701 AB Netherlands (kaart)

levensloop EN VRIENDSCHAP | Sanne Spil EN Ariaan van Sandick

Op donderdag 10 juni zijn Ariaan van Sandick en Sanne Spil te gast op de Dwarslopers Dialoog, waarbij verschillende generaties elkaar treffen over de vraag: hoe ontwikkelt vriendschap zich in de verschillende levensfasen? Ze putten uit hun nieuwe boek “Levensloop; oorsprong en toekomst”. Het boek geeft achtergronden en handvatten voor bewuste ontwikkeling tijdens de verschillende levensfasen.

Wat maakt iedere levensfase bijzonder? Welke uitdagingen en kansen dienen zich aan op onze weg van kindertijd naar ouderdom? Tijdens de avond nemen we samen de levensloop van de mens onder de loep. We ontdekken hoe iedere levensfase haar eigen vragen, bewegingen en mogelijkheden kent. Hoe staat de mens tijdens de verschillende levensfase in vrienschappen? Laten we met verschillende generaties in dialoog gaan om uit te vinden hoe vriendschap cruciaal is door het hele leven heen.

Over Ariaan van Sandick Ariaan: als zestiger ben ik me er erg van bewust van het belang van vriendschap en geef graag tijd aan langlopende vriendschappen. Veel diepgang een op een met vriendinnen vind ik heel fijn. In een groep afspreken vind ik wel gezellig, maar geeft minder voldoening. Ariaan is coördinator en docent bij de Masterclass Levenskunst voor 55 plus groepen bij de Vrije Hogeschool.

Over Sanne Spil. Sanne: Als veertiger komt er weer ruimte voor nieuwe vriendschap, die meteen diepgaan en echt bij mij passen, bij wie ik nu ben. Ook zijn er nog vrienden uit mijn jeugd die ik regelmatig spreek. Het is wel balanceren tussen wanneer ik afspraken maak met mijn partner samen en gezamenlijke vrienden en wanneer ik het liever alleen afspreek. Sanne is coördinator en docent bij Levens- en Loopbaanoriëntatie traject voor 30-55 jaar bij de Vrije Hogeschool.

📅 Datum:  10 juni 2027
📍 Locatie: Vrije Hogeschool, 2e Dorpsstraat 56, 3701 AB Zeist
☕ Inloop: 19:00 uur
🕢 Start: 19:30 uur


Vorige
Vorige
29 mei

Open dag Tussen(half)jaar

Volgende
Volgende
28 augustus

Open dag Tussen(half)jaar